KONST / Litografier / Färglitografi 11018182
nr 1101 8182
Färglitografi
signerad, 109x120, motivet: 57x40
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 april 2017
kl 20:23:10
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr